MAX WAY s.r.o.
Sobešická 156,
638 00 Brno

Kontakty
Tel.: +420 548 210 614
Fax: +420 548 210 791
E-mail: info@maxway.cz
web: www.maxway.cz

Doporučujeme
www.klimatizace-brno.eu
www.maxway.cz

Klimatizace LG, montáž a servis klimatizací LG Brno Klimatizace Panasonic, montáž klimatizace Panasonic Brno Klimatizace Samsung, montáž klimatizace Samsung Brno

Servis klimatizací Brno

Klimatizací je dnes na trhu velká spousta a zorientovat se v nich není vůbec jednoduché. Abyste se v nich vyznali a pořídili si do svého bytu nebo kanceláře klimatizaci, která se tam opravdu esteticky i funkčně hodí, je nezbytné se poradit s renomovaným odborníkem. Společnost MaxWay s.r.o. v Brně nejen, že nabízí vypracování nabídky, zaměření místnosti a vyhodnocení technických možností instalace klimatizace zcela zdarma, ale poskytuje rovněž konzultační poradenství. Naším cílem není klimatizace za každou cenu prodat, ale ujistit se, že s nimi budete ve finále spokojeni hlavně vy. Proto s vámi od začátku komunikace úzce spolupracujeme, navrhujeme možná řešení a konzultujeme veškeré proveditelné kroky.

Výsledkem je montáž klimatizace, která vyhovuje vám, našim klientům. Vyjma montáže klimatizace zajišťujeme také její následný servis. Při navázání spolupráce s námi se můžete spolehnout na to, že výběr, montáž i servis klimatizace vkládáte do těch správných rukou.